Finał Szlachetnej Paczki

Informuję, że tegoroczna edycja Szlachetnej paczki została zakończona. Z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w tę akcję przynosząc cenne dary w postaci artykułów spożywczych, słodyczy, środków chemicznych. Nie zabrakło również maskotek i ozdób świątecznych. Wszystkie dary zostały przekazane liderowi okręgu głogowskiego p. Justynie Dolacie przez uczennice naszej szkoły Natalkę i Paulinę z pomocą ich mamy, którym należą się szczególne podziękowania. Koordynatorem akcji w naszej szkole była p. Iwona Bielec przy współudziale p. Iwony Wspaniałej i p. Małgorzaty Przewockiej.

Życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku.

Podziękowanie za udział w XIX Edycji Szlachetnej Paczki

Bielec Iwona

Kategoria - Informacje.