Finał Konkursu Wiedzy Biblijnej

W dniu 20.03.23 r. odbył się finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Biblista Junior" Ewangelia Św. Mateusz, w którym naszą szkolę reprezentowały dwie uczennice z klasy 6a- Aleksandra Adamowicz i Hanna Adamowicz.  Dziewczynki na swojej drodze do finału pokonały kilkudziesięciu uczestników konkursu. Najpierw wygrały zmagania szkolne, by potem w etapie rejonowym przy części ustnej zdobyć miejsce w najlepszej szóstce uczestników konkursu. Następnie w finale konkursu, który odbywał się w pocysterskim klasztorze w Paradyżu bliźniaczki rozwiązały niezwykle trudny test i tym samym uzyskały tytuł Finalisty Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Biblista Junior" 

Opiekunem dziewczynek była p. Katarzyna Miniach- Aderek  

Gratulujemy!!! 

Kategoria - Informacje, Katarzyna Miniach-Aderek.