Euroweek – szkoła liderów

W dniach 4-8 maja uczniowie klas siódmych wzięli udział w obozie językowym „Euroweek - szkoła liderów”. Wyjazd miał na celu wykształcenie umiejętności pracy w zespole, grupowego rozwiązywania problemów, tworzenie projektów od a do z oraz rozwój tzw. kompetencji miękkich, których brakuje w szkole, a które są kluczowe na obecnym rynku pracy. Obóz pozwolił przezwyciężyć stres, pokonać nieśmiałość, zbudować relacje i osłuchać się z językiem angielskim, był to też język komunikacji, którym uczniowie posługiwali się przez cały okres obozu. Oprócz praktyki językowej, dzieci mogły odkryć swoje mocne strony oraz zbudować poczucie własnej wartości na podstawie tego co umieją, a nie czego jeszcze nie opanowały.
Daniel Chrzanowski

Zobacz prezentację tutaj
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.