Euroweek Spring Eddition

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, nasi uczniowie wzięli udział w 5 - dniowym obozie językowym, organizowanym w ramach projektu Erasmus.
Spędzali oni aktywnie czas w ośrodku zlokalizowanym w pięknym uzdrowisku Długopole - Zdrój.
Codziennie uczestniczyli w warsztatach tanecznych, muzycznych, dziennikarskich, plastycznych i kulturowych prowadzonych w języku angielskim.
Był to już trzeci wyjazd uczniów naszej szkoły do Długopola - Zdroju.
Podczas licznych zadań, eventów, warsztatów i prezentacji dzieci z naszej placówki nie tylko ćwiczyły praktyczne wykorzystanie języka angielskiego, ale nabywały również niezwykle ważnych we współczesnym świecie umiejętności: pracy w grupie, negocjacji, rozwiązywania problemów, radzenia sobie z presją czasu.
Uczniowie zostali przydzieleni do grup tak, aby w każdej znalazły się dzieci i młodzież z różnych regionów Polski, co pozwoliło na przećwiczenie umiejętności interpersonalnych i konkretnych sytuacji językowych. Dzięki temu nasi uczniowie nabierali stopniowo coraz większej swobody w komunikowaniu się z innymi w języku obcym.
Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na kolejny wyjazd w dniach 21-28 października 2019 roku.

Daniel Chrzanowski

Galeria zdjęć


Euroweek spring edition
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.