Dzień Kobiet w Domu Seniora

Z dużym wyprzedzeniem, bo w dniu 3 marca 2020 r., najmłodsi z naszej szkoły świętowali Dzień Kobiet z seniorami z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Słowiańskiej w Głogowie. Dotarliśmy do podopiecznych tego Domu z krótkim programem artystycznym, piosenką i życzeniami. Dzieci po wyrecytowaniu wierszy, przygotowanych specjalnie na tą okazję, wręczyły seniorom własnoręcznie wykonane podarunki.

Spotkaliśmy się z niezwykle miłym i ciepłym przyjęciem. Radość zagościła na twarzach przeszło 50 seniorów. Część z nich śpiewało i tańczyło wspólnie z nami. Dzięki tej wizycie nasza klasa zyskała możliwość spędzenia czasu z osobami starszymi. Dzieci czuły się ważne i potrzebne. Wykazały się przy tym dużą wrażliwością w stosunku do podopiecznych DPS-u oraz udowodniły, że mają zakorzenione wartości rodzinne i duży szacunek do starszych.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie Pani Kierownik DPS-u oraz p. Joannie Pawłowskiej. Jesteśmy wdzięczni i otwarci na dalszą współpracę.

Klasa I c
Magdalena Skorobogata
Maja Augustyn

Galeria zdjęć


Dzień Kobiet w Domu Seniora
Kategoria - Informacje.