Dzień Dziecka w naszej szkole

1 czerwca w naszej szkole, jak co roku, zorganizowano Dzień Dziecka. Tym razem forma była nieco odmienna, ponieważ głównym celem były wspólne, integrujące uczniów działania, np.

- wykonanie plakatu pt. „Dzieci świata”;
- stworzenie mapy mentalnej pod hasłem „ Czuję szczęście, gdy…”;
- zredagowanie listu do Pani Dyrektor z oczekiwaniami dotyczącymi roku szkolnego 2021/22.

Uczniowie klas IV - VI doskonale wykonali zadania, bawiąc się przy utworach muzycznych puszczanych przez radiolę. W międzyczasie przedstawiciele Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego wchodzili do poszczególnych klas, aby złożyć dzieciom życzenia oraz rozdać słodycze. Oczywiście, wszystkie prace zostały zaprezentowane i wyeksponowane, ozdabiając tym samym korytarz szkolny. Jak przystało na Dzień Dziecka było wesoło, kolorowo, a co najważniejsze – wreszcie razem, w otoczeniu przyjaciół.

W tym radosnym dniu jeszcze raz życzymy wszystkim Dzieciom szczęścia, miłości najbliższych oraz spełnienia marzeń!


Dzień Dziecka w naszej szkole
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.