Dzień Chłopca, Dzień Dziewczyny

25 września postanowiłyśmy zorganizować Dzień Chłopca. Na początku poprosiliśmy wychowawcę o wyjście do kina. Chłopcy wybrali film, a my zajęłyśmy się zorganizowaniem prezentów. Zebrałyśmy pieniądze od dziewczyn i wybrałyśmy się na zakupy. Po zakupach zapakowałyśmy upominki i napisałyśmy listy. Nie zapomniałyśmy również o naszym wychowawcy. 29 września przyniosłyśmy prezenty do szkoły i schowałyśmy je do szafek. Przed piątą lekcją rozdałyśmy je dziewczynom. W tym czasie jedna z nas poprosiła panią pedagog o popilnowanie klasy naszego wychowawcy. Potem podeszłyśmy wszystkie pod jego klasę i poprosiłyśmy o przyjście do klasy obok . Weszłyśmy do klasy, gdzie znajdowali się chłopcy. Razem z dziewczynami rozdałyśmy prezenty. Chłopcy byli bardzo szczęśliwi. Następnego dnia poszliśmy do kina.

Ola Adamowicz, Hania Adamowicz, Lena Ickiewicz

Akcja pod kryptonimem „Dzień Chłopca” przeprowadzona została wzorowo. Dziękuję organizatorkom. Teraz czas na Dzień Dziewczyny. Mam nadzieję, że spiszemy się równie dobrze jak nasze drogie koleżanki.
Artur Telwikas, wychowawca

Kategoria - Artur Telwikas, Informacje.