Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka był również świętowany w naszej szkole, w tym roku jednak z racji pandemii, postanowiliśmy uczcić Naszych Seniorów inaczej.

Klasa II c przygotowała kwiaty przestrzenne, które zostały przekazane w dniu 22 stycznia 2021 r. do Domu Seniora. Dzieci chciały w ten sposób przekazać swą pamięć i szacunek oraz wdzięczność za obecność ludzi starszych w naszym życiu.

Seniorzy zaskoczyli nas odpowiedzią, gdyż w ramach podziękowań przygotowali dla dzieci Drogowskazy Życiowe. Podzielili się z nami swą mądrością i przemyśleniami. Napisali kilka wskazówek dla młodego pokolenia tworząc tym samym wspaniały plakat.

Mamy nadzieję, że za rok będziemy mogli aktywnie w bardziej bezpośrednim kontakcie złożyć osobiście życzenia Seniorom.

Dzieci z kl.IIc
Magdalena Skorobogata, Łukasz Cirko

Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.