Dary z serca płynące

"Szlachetna Paczka" to akcja, która nabiera rozpędu z roku na rok w naszym kraju. I my w tym roku zasililiśmy jej szeregi. Udało się nam zebrać dary w postaci: słodyczy, artykułów spożywczych, środków chemicznych, przyborów szkolnych itp. Wszystkie były zapakowane w paczki udekorowane kolorowym papierem bądź w ozdobne torebki, co podkreśliło szacunek, jakim darzą darczyńcy ludzi biednych, schorowanych, najbardziej potrzebujących. 11 grudnia – w Dniu Finału „ Szlachetnej Paczki” trafiły do wytypowanych wcześniej potrzebujących rodzin.

Z całego serca serdecznie dziękujemy za miły gest tym wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji.

Koordynatorzy na terenie szkoły:
Bielec Iwona, Wspaniała Iwona, Kornas Beata, Przewocka Małgorzata

Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.