Coraz bliżej święta …

Święta Bożego Narodzenia, to czas miłości, radości, przebaczania, ale także jest to czas refleksji i spotkań rodzinnych. Nastrój ten podkreśla pięknie przystrojona choinka oraz prezenty, którymi obdarowujemy naszych najbliższych.
Uczniowie klasy 2a wraz ze swoimi rodzicami w ramach zajęć kreatywnych postanowili zorganizować warsztaty plastyczno – techniczne na których wspólnie przygotują prezenty. Wszyscy zasiedli w ławkach szkolnych i zabrali się do pracy. Pomysł na przytulanki ze skarpetek wymyśliła mama jednego z uczniów, która przygotowała materiały i służyła radą przy pokonywaniu kolejnych etapów pracy. Z dwóch skarpetek, włóczki i zboża, powstały ciekawe i niepowtarzalne ludki, które nie tylko cieszyły dzieci, ale i na twarzach rodziców pojawiał się uśmiech i duma ze wspólnie wykonanej pracy.
Dziękuję Pani Małgorzacie Sabat za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu zajęć.

Arlena Kiziak – wychowawca klasy 2a.

Galeria zdjęć


Coraz bliżej święta
« z 2 »
Kategoria - Informacje.