Bezpieczni to my!

Dnia 25 stycznia uczniowie klas I- III uczestniczyli w apelu „Bezpieczne ferie zimowe”. Jak nie trudno się domyślić, przewodnim tematem apelu było zachowanie bezpieczeństwa podczas pobytu w górach, na podwórku czy też w domu.
Następnie uczennice klasy IV b – Julia, Karolina i Wiktoria przedstawiły scenki przedstawiające udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej osobie nieprzytomnej oddychającej i nieoddychającej. Ten profesjonalny pokaz cieszył się ogromnym zainteresowaniem wszystkich obecnych nie tylko uczniów, ale i nauczycieli. Pod koniec spotkania zabrała głos pani dyrektor Janina Kiełbicka życząc wszystkim wesołych i bezpiecznych ferii zimowych. Na koniec został rozstrzygnięty konkurs plastyczny i wiedzy z zakresu zachowania bezpieczeństwa, a pani dyrektor wręczyła laureatom pamiątkowe dyplomy i upominki.

A oto wyniki:
a. Konkurs plastyczny:

I miejsce - Paulina Szumińska
II miejsce - Zuzanna Nowak
III miejsce - Nika Michalska i Oskar Staszkowian
b. Konkurs wiedzy klas I:

I miejsce - Zuzanna Jedynak
II miejsce - Bartkowiak
III miejsce - Aleksandra Miroś
c. Konkurs wiedzy klasy II- III

I miejsce - Kacper Pędziwiatr
II miejsce - Gabriela Sasińska
III miejsce - Nadia Białek

Galeria zdjęć


Bezpieczni to my!
Kategoria - Informacje.