Bezpieczne ferie zimowe

Dnia 06 lutego odbył się apel dla uczniów klas I- III „Bezpieczne ferie zimowe”. Mieliśmy zaszczyt gościć strażaka pana Michała Konysa oraz dzielnicowych pana Marcina Łuca i pana Andrzeja Dominika. Zaproszeni goście omówili zagadnienia związane z zasadami bezpieczeństwa w przypadku zagrożenia zdrowia i życia dzieci. Następnie uczniowie klasy II c: Magda, Patrycja, Mateusz i Oskar przedstawili proste czynności ratownicze w przypadku osoby nieprzytomnej oddychającej i osoby nieoddychającej z wykorzystaniem defibrylatora AED. Na koniec spotkania był rozstrzygnięty konkurs wiedzy i konkurs plastyczny. A oto laureaci:

1. W konkursie wiedzy „Uczę się ratować” w ramach Edukacji dla Bezpieczeństwa Ekologicznego 2020:

- w kategorii klas II
I miejsce Bartosz Mierzwiński, Mateusz Madej
II miejsce Magdalena Bundziów
III miejsce Patrycja Woźniak

- w kategorii klas III
I miejsce Hanna i Aleksandra Adamowicz
II miejsce Kinga Uchańska
III miejsce Lena Ickiewicz i Wiktoria Kałat


2. Konkurs plastyczny „Pożar w domu- chcę być bezpieczny”
I miejsce Paulina Szumińska
II miejsce Milena Mróz
III miejsce Magdalena Bundziów
Gratulujemy zwycięzcom! A wszystkim pozostałym uczniom życzymy udanych, radosnych, pełnych wrażeń i bezpiecznych ferii zimowych!

Bielec Iwona

Galeria zdjęć


Bezpieczne ferie zimowe
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.