Audycja z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Uczennice klasy VII b i VIII a przygotowały audycję dla nauczycieli i pracowników oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nie zabrakło życzeń i ciepłych słów złożonych w podziękowaniu, za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia. Z okazji uroczystości przedstawiciele Samorządu Szkolnego wręczyli nauczycielom własnoręcznie przygotowane kartki z życzeniami.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski pragnie złożyć wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty najlepsze życzenia. Dziękujemy za trud i poświęcenie. wykazywane każdego dnia w odpowiedzialnej i niełatwej, ale jakże pięknej pracy pedagogicznej.
Życzymy, aby praca, którą wykonujecie była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością wychowanków i ich rodziców.

Małgorzata Gołdon

Kategoria - Informacje, Małgorzata Gołdon, Z życia szkoły.