Angielski na wojskowo

W ramach przeciwdziałania uzależnieniom od gier komputerowych i od komputera 10 czerwca odbyła się gra terenowa i spotkanie integracyjne uczniów i rodziców naszej szkoły. Dzieci i dorośli mieli okazję do ruchu na świeżym powietrzu podczas rodzinnej imprezy plenerowej - laserowego paintballa /elektronicznego pola walki. Wydarzenie połączone było z pieczeniem kiełbasek, ziemniaków oraz pianek Marshmellow na ognisku - te ostatnie przysmaki podpatrzyliśmy od Amerykanów, bo zwyczaj pieczenia pianek przyszedł do nas z USA. Zabawa była bardzo udana, cieszymy się, że zarówno uczniowie jak i rodzice mogli spotkać się przed zakończeniem roku szkolnego i odreagować prawie 3 miesiące przymusowego zamknięcia w domach. Teatrem działań była ulica Łąkowa.

Daniel Chrzanowski

Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.