Informacje   

   Kontakt    

 Nasze sukcesy  

  Absolwenci   

Szkoła w panoramie 

            

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Nasze sukcesy

Osiągnięcia naszych uczniów

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Trudno określić indywidualne osiągnięcia uczniów. Dla każdego bowiem są określone indywidualnie. Dla jednych to będzie uzyskanie dobrych ocen z ulubionego przedmiotu, dla innych osiągnięcie promocji do następnej klasy, a dla jeszcze innych świadectwo z wyróżnieniem lub sukces na konkursie, lub zawodach międzyszkolnych.

Tu prezentujemy osiągnięcia naszych uczniów uzyskane

w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz zawodach sportowych

na szczeblu ponadszkolnym.

 

 

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU MIĘDZYNARODOWYM

 

 

I miejsce (Michał Grzebieniowski) w Międzynarodowym Turnieju Szachowym z okazji Dni Lubska. (27.05.2018)

Wychowawca: mgr Iwona Bielec

 

 

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM

 

II miejsce (Amelia Gabrysz z klasy V c) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Understand II”  (26.03.2018)

Opiekun: mgr Daniel Chrzanowski

XI miejsce (Kacper Morgowski z klasy V c) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Understand II”  (26.03.2018)

Opiekun: mgr Daniel Chrzanowski

II miejsce (Karolina Oczadło z klasy III b) w I Kasztanowym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o puchar Prezydenta Miasta Głogowa.  (30.10.2017r.)

Wychowawca: mgr Iwona Bielec

 

IX miejsce (Michał Grzebieniowski z klasy III b) w turnieju Szachów Szybkich w grupie  do lat 10 lat  (na 140 zawodników), w Mistrzostwach Polski Młodzików, w których brało  udział ponad 1000 dzieci z całej Polski.  (14.08.2017r.)

Wychowawca: mgr Iwona Bielec

VI miejsce (Michał Grzebieniowski z klasy III b) w Mistrzostwach Polski Młodzików w turnieju Szachów Błyskawicznych, a spośród dzieci do lat 9 miejsce I (14.08.2017r.)

Wychowawca: mgr Iwona Bielec

 

 

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM

 

I miejsce (Amelia Gabrysz z klasy V c) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Understand II”  (26.03.2018)

Opiekun: mgr Daniel Chrzanowski

II miejsce (Kacper Morgowski z klasy V c) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Understand II”  (26.03.2018)

Opiekun: mgr Daniel Chrzanowski

VIII miejsce (Kacper Dorożyński z klasy V c) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Understand II”  (26.03.2018)

Opiekun: mgr Daniel Chrzanowski

IX miejsce (Grzegorz Kuczyński z klasy V c) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Understand II”  (26.03.2018)

Opiekun: mgr Daniel Chrzanowski

 

III miejsce (Michał Grzebieniowski z klasy III b) w Kudowie Zdroju, w Eliminacjach Strefowych, do Finałów Mistrzostw Polski Młodzików.  (26.10.2017r.)

Wychowawca: mgr Iwona Bielec

 

 

II miejsce (Michał Grzebieniowski z klasy III b) w turnieju szachowym w Żarowie, w Mistrzostwach Dolnego Śląska. (20.10.2017r.)

Wychowawca: mgr Iwona Bielec

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU REGIONALNYM

 

II miejsce w Półfinale Strefy Legnickiej w minikoszykówce chłopców. (20.12.2017r.)

Skład drużyny:

1. Eryk Burzyński - V a

2. Mateusz Bondarenko - V a

3. Amadou Diallo - VI b

4. Bartosz Goc - VI b

5. Jakub Lipiarz - VI a

6. Michał Orłowski - VI b

7. Mateusz Potyrała - VI a

8. Mikołaj Szponar - VI c

9. Oliwier Stolarski - VI c

10. Michał Szokało - VI a

11. Filip Tomczak - VI b

 

Opiekunowie:

mgr Piotr Sapian, mgr Jakub Wolny

 

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU POWIATOWYM

III miejsce (Michał Grzebieniowski) w Powiatowym Turnieju wiedzy ogólnej „1 z 10”

Wychowawca: mgr Iwona Bielec 

 

I miejsce (Wiktoria Brończak z klasy VI c, Bolesław Chruszcz z klasy V c, Łukasz Iwaniec z klasy V b i Grzegorz Kuczyński z klasy V c) w XIV Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Poznaj swój organizm”. (14.05.2018.)

Opiekun: mgr Halina Nawizowska

 

II miejsce (Grzegorz Kuczyński z klasy V c) w XIV Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Poznaj swój organizm”. (14.05.2018.)

Opiekun: mgr Halina Nawizowska

 

 II miejsce (Wiktoria Brończak z klasy VI c) w XIV Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Poznaj swój organizm”. (14.05.2018.)

Opiekun: mgr Halina Nawizowska

 

 

I miejsce (Natalia Szumińska z klasy V c) w Powiatowym Konkursie Historyczno - Plastycznym „Józef Piłsudski na Stulecie Niepodległości”.  (11.05.2018.)

Opiekun: mgr Renata Niewiarowska, mgr Małgorzata Przewocka

III miejsce (Julia Łuka z klasy IV d) w Powiatowym Konkursie Historyczno - Plastycznym „Józef Piłsudski na Stulecie Niepodległości”.  (11.05.2018.)

Opiekun: mgr Renata Niewiarowska, mgr Małgorzata Przewocka

 

III miejsce  (Gabriela Antczak z  kl. 6 b, Wiktoria Działkowska z klasy 6 c i Julia Jakubiak z klasy 6 c) w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego. (27.04.2018r.)

Opiekun: mgr Anna Kaczor

II miejsce (Bolesław Chruszcz z kl. 5 c, Łukasz Iwaniec z kl. 5 b, Aleksandra Onochowska z kl. 5 a i Jakub Wspaniały z kl. 5 c) w Powiatowym Drużynowym Konkursie  „Matematyka może się przydać”. (11.04.2018r.)

Opiekun: mgr Magdalena Kubacka

 

II miejsce (Weronika Białowąs z kl. 6 b, Wiktoria Brończak z kl. 6 c i Bolesław Chruszcz z kl. 5 c.) w Powiatowym Drużynowym Konkursie "Czy wiesz, co jesz? organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Głogowie. (10.04.2018r.)

Opiekun: mgr Halina Nawizowska

III miejsce (Marta Pietruczak kl. II a) w IV powiatowym konkursie plastycznym na „Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną”. (21.03.2018r.)

Opiekun: mgr Danuta Pietruczak

III miejsce (Weronika Białowąs kl. VI b, Wiktoria Brończak kl. VI c i Łukasz Iwaniec kl. V b) w VII edycji Konkursu Przyrodniczego „Piękna nasza Polska cała”. (7.03.2018r.)

Opiekun: mgr Halina Nawizowska

III miejsce (Cecylia Walczuk z kl. 4a i Julian Trochanowski  z kl. 4b) w Powiatowym Konkursie  Matematyczno – Ekonomicznym dla uczniów klas IV, pod hasłem "Z klasy do kasy". (7.03.2018r.)

Opiekun: mgr Janina Kiełbicka i mgr Krystyna Mikołajczyk

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Głogowskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt.  (12.02.2018r.)

Drużyna w składzie:

1. Dominika Witczak VI b
2. Dominika Świętek VI c
3. Anna Woźniak V a (rezerwowa)
4. Patrycja Krzykała V a (rezerwowa).

Opiekun: mgr Iwona Hnat 

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Głogowskiego w Mini Piłce Koszykowej Chłopców.

Skład drużyny:

1. Eryk Burzyński - V a 

2. Mateusz Bondarenko - V a

3. Amadou Diallo - VI b

4. Bartosz Goc - VI b

5. Jakub Lipiarz - VI a

6. Michał Orłowski - VI b

7. Mateusz Potyrała - VI a

8. Mikołaj Szponar - VI c

9. Oliwier Stolarski - VI c

10. Michał Szokało - VI a

11. Filip Tomczak - VI b

Opiekunowie:

mgr Piotr Sapian, mgr Jakub Wolny

 

I miejsce (Karolina Oczadło, Malwina Kacprzak, Julia Świętek, Wiktoria Kupczyk, Paulina Nowak, Jakub Bilski, Mateusz Kurzeja, Paweł Witczak, Kacper Gniewosz i Michał Grzebieniowski.) w Międzyszkolnym Wieloboju Sprawnościowym dla uczniów klas III (15.12.2017r.)

 

 

 

I miejsce(Julia Świętek, Paweł Błażejewski i Michał Grzebieniowski) w Powiatowym Konkursie Literackim pn. "Doktor Dolitte i jego zwierzęta".  (14.12.2017r.)

                                    Opiekun: mgr Iwona Bielec

I miejsce(Jakub Wspaniały) w kat. klas I-VII, w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Głogów w obiektywie".  (23.11.2017r.)

II miejsce(Dominika Witczak i Jakub Marynik) w kat. klas I-VII, w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Głogów w obiektywie".  (23.11.2017r.)

III miejsce(Mariusz Pałatyński) w kat. klas I-VII, w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Głogów w obiektywie".  (23.11.2017r.)

 

III miejsce(Olimpia Kozakiewicz) w kat. klas I-III, w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Głogów w obiektywie". (23.11.2017r.)

Wyróżnienia(Hanna Kukła, Zuzanna Glińska, Dominika Rydz) w kat. klas I-VII, w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Głogów w obiektywie".  (23.11.2017r.)

Wyróżnienia(Karolina Hacia, Nadia Florczyk, Maja Kijowska) w kat. klas I-III, w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Głogów w obiektywie".  (23.11.2017r.)

II miejsce(Weronika Białowąs z klasy VI b oraz Wiktoria Brończak i Julia Jakubiak z klasy VI c) w VI Powiatowym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym "Samouczek". (9.11.2017r.)

Opiekunowie:

mgr Halina Nawizowska, mgr Janina Kiełbicka i mgr Magdalena Kubacka

 

 

 

II miejsce w Mistrzostwach Miasta i Powiatu Głogowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Parku Południowym. (26.09.2017r.)

Skład drużyny:

1. Roksana Król - VI c

2. Nadia Tarnas - VI b

3. Karina Lachowicz - VI b

4. Natalia Jędruszczak - VI a

5. Milena Lipiarz - V b

6. Alicja Szwed - V b

7. Zofia Raczkowska - VI b

8. Nikola Kaszuba - V a

9. Aleksandra Siwińska - VI a

10. Aleksandra Zabielna - VI a

11. Aleksandra Onochowska - V a (rezerwowa).

Opiekun: mgr Iwona Hnat

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU MIEJSKIM

II miejsce Kinga Uchańska z kl. I c w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Pływam bo umiem". (14.06.2018r.)

Opiekun: mgr Iwona Hnat

Wyróżnienie dlaAmelii Kijowskiej, Aleksandry Paszek i Patrici Zawadzkiej w międzyszkolnym konkursie fotograficzno – literackim „Zwierzęta nasi przyjaciele”. (6.06.2018r.)

Opiekun: mgr Halina Nawizowska

III miejsce (Julia Świętek i Wiktoria Kupczyk) w I Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „Mały Ratowniczek”.

Opiekun: mgr Iwona Hnat

II miejsce zespołowo w VII Olimpiadzie Lekkoatletycznej klas I-III. (6.06.2018r.)

Opiekun: mgr Iwona Hnat

Złoty medal (Wiktoria Kupczyk kl. III b) w VII Olimpiadzie Lekkoatletycznej klas I-III, w kategorii rzut piłką lekarską 2 kg. (6.06.2018r.)

Opiekun: mgr Iwona Hnat

Złoty medal (Vanessa Oszmaniec kl. III a) w VII Olimpiadzie Lekkoatletycznej klas I-III, w kategorii rzut piłeczką palantową. (6.06.2018r.)

Opiekun: mgr Iwona Hnat

Srebrny medal (Brajan Oszmaniec kl. I b) w VII Olimpiadzie Lekkoatletycznej klas I-III, w kategorii rzut piłeczką palantową. (6.06.2018r.)

Opiekun: mgr Iwona Hnat

Srebrny medal (Roxana Szypowska kl. III c) w VII Olimpiadzie Lekkoatletycznej klas I-III, w kategorii rzut piłką lekarską 2 kg. (6.06.2018r.)

Opiekun: mgr Iwona Hnat

Brązowy medal stylem grzbietowym (Hania Coner z kl. I a) w Otwartych Mistrzostwach Głogowa dla Klas 0-II w Pływaniu w Szkole Podstawowej nr 10 w Głogowie. (16.04.2018r.)

Opiekun: mgr Iwona Hnat

III miejsce (Alicja Nowak z kl. III a) oraz wyróżnienie (Agnieszka Reczek z kl. III e) w konkursie na „Palmę wielkanocną”  (22.03.2018r.)

Opiekun: mgr Danuta Pietruczak

III miejsce (Jakub Marynik) w konkursie plastycznym „Wielkanocne pisanki”. (14.03.2018r.)

Opiekun: mgr Małgorzata Przewocka

wyróżnienie  (Tomasz Łopusiński) w konkursie plastycznym „Wielkanocne pisanki”. (14.03.2018r.)

Opiekun: mgr Małgorzata Przewocka

I miejsce (Ala Nowak z klasy III a) w konkursie literacko-plastycznym "Najmarniejszy kot jest arcydziełem". (7.03.2018r.)

Opiekun: mgr Aneta Domagała

II miejsce (Kinga Uchańska z klasy I a) w konkursie literacko-plastycznym "Najmarniejszy kot jest arcydziełem". (7.03.2018r.)

Opiekun: mgr Mirosława Matczak

III miejsce (Maja i Wiktor Chrabańscy z klasy II b ) w konkursie literacko-plastycznym "Najmarniejszy kot jest arcydziełem". (7.03.2018r.)

Opiekun: mgr Magdalena Orlińska

Wyróżnienie  (Ola Adamowicz z klasy I c) w konkursie literacko-plastycznym "Najmarniejszy kot jest arcydziełem". (7.03.2018r.)

Opiekun: mgr Ewa Wajs

I miejsce w Mistrzostwach Miasta Głogowa w Mini Piłce Koszykowej Chłopców.  

 Skład drużyny

1. Mateusz Bondarenko - V a

2. Mikołaj Bienia

3. Amadou Diallo - VI b

4. Bartosz Goc - VI b

5. Jakub Lipiarz - VI a

6. Michał Orłowski - VI b

7. Mateusz Potyrała - VI a

8. Wojciech Prałat - V c

9. Oliwier Stolarski - VI c

10. Michał Szokało - VI a

11. Filip Tomczak - VI b

Opiekunowie:

mgr Piotr Sapian, mgr Jakub Wolny

II miejsce(Patrycja Rowgało) w XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. (14.12.2017r.)

Wyróżnienie (Julia Onochowska) w XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. (14.12.2017r.)

I miejsce (Natalia Szumińska z klasy V c) w XII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Fauna i Flora Polskich Jezior. (13.12.2017r.                 

Opiekun: mgr Małgorzata Przewocka  

 

 

I miejsce (Natalia Szumińska z klasy V c) w I edycji Charytatywnego Konkursu Miejskiego na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową (6.12.2017r.)

 Opiekun: mgr Małgorzata Przewocka  

  tel. 76 728 65 80

        76 726 56 28

  fax: 76 728 65 95

  e - mail:

  sp2sekretariat@fhu-anmar.pl

8.00 - 8.45

8.55 - 9.40

  9.50 - 10.35

 10.45 - 11.30

 11.45 - 12.30

 12.45 - 13.30

 13.35 - 14.20

Kalendarz - Polski, Calendian

 

Copyright © 2004-2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie